malowanie-buzi

ANIMACJE DLA DZIECI

bieg-w-masceANIMATORZY – dysponujemy szeroką kadrą wykształconych animatorów, absolwentów kierunków pedagogicznych wyższych uczelni. Łącząc różnego rodzaju zabawy integracyjne, plasy i konkursy wprowadzają wspaniałą i niezapomnianą atmosferę zabawy dla najmłodszych.

Przykłady zabaw i konkursów:

 

 

kolorowe-spadochronyKOLOROWE SPADOCHRONY czyli zabawy z kolorowa chustą to świetna atrakcja na każdą imprezę. Podczas różnych zabaw z kolorowymi spadochronami wyzwala się wiele emocji i bardzo dużo pozytywnej energii.

 

 

 

 

trampolina2TRAMPOLINA jedno-stanowiskowa z siatką zabezpieczająca daje dzieciom dużo radości. Pozwala wyskakać się do woli przy okazji dobrze się bawiąc. Atrakcja znakomicie sprawdza się na dużych imprezach piknikowych, w galeriach handlowych oraz podczas kameralnych przyjęć okolicznościowych.

 

 

 

malowanie-twarzyMALOWANIE TWARZY to jedno z prostszych ale bardzo popularnych działań animacyjnych. Dzieci podczas imprez chętnie przemieniają swoje buzie w tygryski, kotki i inne popularne i ciekawe postacie. Maskotka firmy może stać się motywem przewodnim podczas pikniku firmowego.

 

 

 

bambonada2 BAMBONADA – to atrakcja dla małych konstruktorów. Z elastycznych patyczków i  krzyżaków służących jako łącznik powstają niesamowite przestrzenne budowle, a wyobraźnia dzieci nie zna granic.

 

 

 

 

klockolandiaKLOCKOLANDIA – to nic innego jak zabawa z użyciem dużych klocków. Dzieci jak zwykle odkrywają coś nowego i budują całkiem niespodziewane rzeczy.

 

 

 

 

wata-cukrowaWATA CUKROWA – trudno mówić o atrakcji… a bardziej o pożądaniu. Wata cukrowa w moich wspomnieniach dzieciństwa zawsze była czymś niesamowitym. Myślę że dla wielu z nas taka jest. Dzisiaj dzieci też, pomimo tylu różnych bodźców i wartości doceniają tą magię waty cukrowej.

 

 

 

PopCornPOP CORN – w naszej ofercie mamy również maszynę do Pop Cornu. Dzieci zajadają się pop cornem … Ale nam wydaje się że i dorośli również…