IMPREZY STYLIZOWANE

OD POMYSŁU DO REALIZACJI

PIKNIK COUNTRY
ZABAWA NA DZIKIM ZACHODZIE
Piknik Country to propozycja dla wszystkich wielbicieli Dzikiego Zachodu. Specjalnie ubrana ekipa, muzyka i przygotowane atrakcje przeniosą wszystkich na dzikie prerie. Dzielni pionierzy spróbują swoich sił w konkursach traperskich, ujarzmią mechanicznego byka, sprawdzą swoje umiejętności snajperskie a nad sprawnym przebiegiem całej zabawy czuwać będzie zwariowany Szeryf.
PIKNIK PIRACKI
PRZYGODA Z KAPITANEM HAKIEM
Kapitan Hak poszukuje śmiałków do stworzenia floty pirackiej gdyż szykuje się w podróż na wyspę gdzie prawdopodobnie ukryty jest skarb. Podczas imprezy skompletuje załogę z którą wyruszy w nieznaną podroż.
PROHIBICJA
LATA 20 - LATA 30
To powrót do lat dwudziestych XX wieku. Prohibicja w Chicago to temat na nie niejeden film, a impreza w tym stylu pozostaje na długo w pamięci uczestników… Gangsterzy, nielegalne kasyno, tancerki i inne atrakcje stanowią niezbędne elementy zabawy w tym stylu.
PIKNIK Z JASKINIOWCAMI
POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI
Piknik z Jaskiniowcami to niesamowita przygoda i powrót do przeszłości. Dawno temu w pradawnej puszczy znajdowała się Jaskinia, a w jaskini mieszkało plemię jaskiniowców. W trakcie imprezy Jaskiniowcy będą uczyć jak poluje się na mamuty, jak wynaleziono koło i inne narzędzia niezbędne w codziennym życiu.
KARNAWAŁ W RIO
POŁUDNIOWOAMERYKAŃSKIE RYTMY LATINO
Karnawał w Rio to niezapomniane przeżycie dla każdego uczestnika. W trakcie imprezy zaprezentują się tancerki ze szkoły Samby, odbędzie się nauka tańca salsy oraz samby. Może pojawi się również grupa z pokazem Capoueira lub warsztaty gry na bębnach.
POLECAJĄ NAS:
NASI KLIENCI O NAS:

Z NASZYCH USŁUG SKORZYSTALI I BAWILI SIĘ Z NAMI M.IN.: